8 YILLIK TECRÜBE

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

PERSONELLERİMİZ

Alivra Kurumsal olarak sizlerin ihtiyaçlarına karşılık en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için personel kadrosu olarak yetenekli ve başarılı çalışanlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

NEDEN ALİVRA KURUMSAL ?

ALT İŞVEREN HİZMETLERİ

Üretime destek personeli ve proses yardımcı personel hizmetimiz ile gerek işe alım sürecinizi hızlandırmak gerekse kaybedeceğiniz zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Firmanızda zamanla oluşan kirliliği temizleyerek, firmanıza gelecek ziyaretçileriniz için görsel algılarını yönetiyoruz,
Ayrıca firmanıza sabitlediğimiz personellerimiz kimyasallarımız ve ekipmanlarımızla firma temizliğinizi sürdürebilir hale getiriyoruz.

EV TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Dilerseniz firmamız adına çalışan sabit profesyonel personellerle size özel ürettirdiğimiz kimyasallar ve endüstriyel makinalarımızla sizin, iş vereninizin ya da çalışma arkadaşlarınızın evlerini sabit personel garantisiyle temizliyoruz.
Dilerseniz de kendi malzemelerinizle yine sabit personel garantisi ile evlerinizi ve işyerlerinizi köşe bucak temizliyoruz

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Cam ve kompozit alanlarınızı temizlenecek alana göre 70 mt2 kadar çalışma sertifikaları olan yetkin personellerimizle dağcılık yönetimi ya da vinç aracılığı ile ilk gün ki temizliğe kavuşturuyoruz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

İnşaat sonrası temizlenmekle arınmayan kalıntılarını kendi özel kimyasallarımız ve makinalarımızla temizleyerek kullanılır hale getiriyoruz.

TANITIM - MİSAFİR KARŞILAMA HİZMETLERİ

Marketlerde ürünlerinizin standlarda tanıtımını yapmak ve satış potansiyelini arttırmaya yönelik satış yöntemlerimizle, marka bilinilirliğini arttırıyor, ulaşamadığınız müşterilerinize ulaşıyor ve ürünlerinizin tercih edilmesini sağlıyoruz

YILIN HER DAKİKASI SİZLERLEYİZ...

00
GÜN
00
SAAT
00
DAKİKA
00
SANİYE

ÇALIŞMALARIMIZDAN BAZILARI...

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

2015 yılında kurulan şirketimiz , bu zaman içerisinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Bursa'nın önde gelen birçok holding seviyesindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Gücümüz ve tecrübemiz, İnsan Kaynakları ve İşe Alım alanlarındaki 17 yıllık tecrübemizden gelmektedir.

NEDEN BİZ ?

Alt işveren, endüstriyel temizlik, ev temizlik hizmetleri ve kısmı hizmet alımları gibi süreçlerinizi güçlü teknolojik alt yapısı, yeteri seviyedeki, sürekli güncel personel datası ve hukuksal yetkinlikleri sayesinde en profesyonel şekliyle yönetmektedir.

Bu sayede doğacak tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilen hızlı ekibi sayesinde işletmenizde ya da hizmet alımında oluşacak yoğunluğu sizin yerinize yüklenerek yine doğabilecek tüm gecikmeleri engellemektedir.

Video için tıklayınız.